Reservedeler Marine Varmeveksler med tank

Type A B C D E F G H  I J
Cap mutter Endelokk babord O-ring Rørsats Hus Påfyllingslokk Påfyllingshals Tie rod Endelokk styrbord Skruer 
FH310-875 1164 +701 TH008-881NB OS52NT 1448-5TN1B TH011-876AL 2753 3921-1 XD007 1751-20 TH008-3046NB  
FH320-2807 1164 +701 TH008-881NB OS52NT 1448-4TN1B TH002-2104AL 2753 3921-1 XD007 1751-20 PX002-3045NB  
FH410-2642 1164 +701 PX002-3045NB OS52NT 1638TN1B * 2753 3921-1 PX004 1751-17 PX002-864NB  
FH410-2643 1164 +701 PX012-1106NB OS52NT 1638TN1B * 2753 3921-1 PX004 1751-17 PX002-2538NB  
FH410-2985 1164 +701 PS018-754NB OS46NT 1715-6TN1 PS003-3009AL 2753 3921-1 PX013 1751-18 PS018-753NB  
FH410-3005 1164 +701 PS019-2811NB OS46NT 1715-6TN1 PS004-3010AL 2753 3921-1 PX013 1751-18 PS018-753NB  
FH420-2928 1164 +701 TH008-881NB OS52NT 1448-6TN1B TH006-2929A 2748 3921-2 PX013 1751-18 PX002-3045NB  
FH420-2948   FG003-1583GM OS52NT 3446-3TN1B TH006-2929B 2748 3921-2   FG003-1583GM M8 x 35
FH420-2968   FG011-3654GM OS52NT 3446-3TN1B TH006-2929B 2748 3921-2   FG013-3655GM M8 x 35
FH420-2978 1164 +701 TH017-2972GM OS52NT 1448-6TN1B TH006-2929A 2748 3921-2 PX013 1751-18 TH017-2973GM  
FH440-3692   FC003-1281GM OS46NT 3445-3TN1B XF002-3453AL 2753 3921-1   FC003-1281GM M8 x 35
FH450-3695   FC003-1281GM OS46NT 3445-3TN1B XF005-3697AL 2753 3921-1   FC003-1281GM M8 x 35
FH480-2958   FG013-3655GM OS52NT 3446-3TN1B TH020-2955AL 2753 3921-1   FG011-3654GM M8 x 35

Adresse

Vilberg A/S
Furuveien 21
1356 Bekkestua
Norway

Kontakt

T +47 67 53 53 77
F +47 67 53 11 77
post@vilberg.no